Kniha návštěv

Bengálský kocour ke krytí

Datum: 16.07.2019 | Vložil: Alex

Bengálský kocour Marilyn (1 rok) hledá kočku pro páření. Má krásnou hedvábnou srst hnědo-olivova barva. Oči jsou zelené.
Kocour má rodokmen a je zcela zdravá. K dispozici je evropský pas a certifikát veterinárního lékaře o očkování, stejně jako negativní analýza FIV, PKD, FeLV., Identifikační mikročip.
Cočka musí být také očkována proti chorobám a parazitům.
Přineste nám svou kočku a ona bude moci strávit 2-3 dny s námi, které jsou nezbytné pro páření. Přineste nám svou kočku a ona bude moci strávit 2-3 dny s námi, které jsou nezbytné pro páření.
Samozřejmě, že se postaráme o vaši kočku, během jejího pobytu v našem domě, jako o naše vlastní.
V bytě máme kočičí dům a kvalitní jidlo pro kočky. Můžete si také přinést vlastní přikrývky, jídlo a doplňky, které patří vaší kočce.
Budeme sledovat proces párování a budeme vás informovat o dosaženém výsledku.
Pokud se po prvním spárování nedosáhne pozitivního výsledku, můžete přivést svou kočku na opakování.
Máte-li zájem, můžete volat nebo poslat SMS / Whatsapp na následující čísla:
Pro český jazyk - +420 732 367 825
Pro němčina, angličtina nebo ruština: +49 151 405 22 990
Těšíme se na vaši zprávu!
Cena páření: ZDARMA

Turecka angora s pp krytí

Datum: 01.08.2015 | Vložil: Kristýna Zukalova

Ahoj,nabízím mého 2 ročního kocoura na nakryti kočičky. Je to turecká angora s pp fotografie zašlu emailem nebo přes fb.Jsme z Moravy.
Kontakt : zukca55@seznam.cz

hledám kočičì princeznu

Datum: 12.02.2015 | Vložil: pàni Kocouři

Jsou mi čtyři roky, jmenuji se Jimmik ,ale doma mi říkají Mimino!!!! Jsem už ,ale velký kocour a rád bych ochutnal jiný kočičí kožíšek !plyšaci ,už mi nebaví.. jsi zdravá,ockovaná micka , ( značka původu není dulezita), ????,:-P Čekám ,ozvi se

Hledám kartouzského kocoura ke keytí

Datum: 09.12.2013 | Vložil: Roman Junga

Dobrý den, hledám pro svou kočku kartouzského kocoura na krytí. Kočka je zdravá, pravidelně odčervována, očkovaná a už měla jednou koťata. Nejlépe MS kraj z okresů KA, OV, FM, OP, NJ.

líza moje kočka

Datum: 07.12.2012 | Vložil: karca 207

ahoj moje kočka je moc mila ale když zlobí tak to teda je něco a mama jí nada a hned de zamnou a mama zase řve tak pak rači du s ní do pokoje vždycky . :-)

Fešáček

Datum: 12.08.2011 | Vložil: Arnošt

Dobrý den pocházím z města Šternberk, který patří pod Olomoucký kraj. Bydlí v RD s mamkou, se 2 psy, s e 4 Andulkami, 1 Korelou a s 1 Kocourem. Chtěl jsem se zeptat. Náhodou nevíte nebo nemáte nějaké kontakty, které nabízí kočičky nebo kocoury na prodej, kteří jsou zvyklé na ostattní zvířátka? Děkuji předem za odpověď. Našemu kocourkovi jsou 2 roky, a je vykastrovaný a moc hodný a přítulný. Mějte se pěkně

moje kočka

Datum: 05.06.2011 | Vložil: eliska

moje kočky jsou klidné a jsou hodné

Re: moje kočka

Datum: 07.12.2012 | Vložil: karolina

moje kočka je užo žužo

Re: Re: moje kočka

Datum: 13.02.2013 | Vložil: ahmed ryhádý

nemachruj pičo

kocourek mourek

Datum: 05.06.2011 | Vložil: eli

ahoj ti co si to čtou tět míslí na kočku já taky moc se mi líbí

Re: kocourek mourek

Datum: 05.06.2011 | Vložil: leona

ahoj máš to pěkný

Mainská mývalý kočička a Ragdoll

Datum: 06.05.2011 | Vložil: Met

Hmm, tak tady se kočičky asi moc neseznámí, když se tu jenom hádáte. Každopádně kdyby se tu objevil někdo kdo hledá kamarády tak mám Mainskou mývalý kočičku a kocourka Ragdolla :)

Re: Mainská mývalý kočička a Ragdoll

Datum: 14.02.2013 | Vložil: Raduna

Ahoj, ja jsem z Prahy a mam kocicku Ragdolku, zcela zdravou. Ma 3 mesice ale rada bych ji nasla kamaradku nebo kamarady na hrani. Jsi z Prahy nebo jineho mesta? Budu se tesit na pripadnou odpoved. Zde je muj email: radyves@seznam.cz
Ahoj Radana.

perský kocour

Datum: 02.09.2009 | Vložil: gábina

teda já nevím, píšu tu poprvé ale moc toho tady o kočkách není...puvodně jsem chtěla seznámit nějakého peršana s mojí kočkou- taky perskou..pomůžete mi? moje Zurinka je odčervená, očkovaná, čistotná, mazlivá a hledá ženicha.jsou jí 3 ročky a pošle fotku každému zájemci. díky moc.shinez@seznam.cz

ahoj

Datum: 30.05.2009 | Vložil: martina

ahoj lidi je dost husty!!!!!!!!

Ježiši

Datum: 27.03.2009 | Vložil: Marie

Co je vám jeto o kočičkách ktery se lide radi podivaj na foto ne aby čumnel jak vy se tady hadate a tak o co vam sakra jde o kočky nebo o prava a jak mužete vedet jestli se tkopirovala zrovinka od vas co když ste to byla vy hm????????takle se jen strapnujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plagiátorství

Datum: 07.04.2009 | Vložil: Iva Kaprálková

Dobrý den, nevím, proč se rozčilujete, asi proto, že nemáte čisté svědomí. Jde mi samozřejmě o to, jak sama dobře víte, abyste odstranili všechny články, které jste neoprávněně a bez mého souhlasu z mých stránek zkopírovali. A jak vím, že jste zkopírovali? Protože jsem je psala já, já si články píši sama a nechlubím se staženými články z jiných webů. Pod některými články máte dokonce uvedeno, že jste je převzali z mých stránek. Jen tak jste to tam asi nepsali, že? Vy jste články určitě nepsala, neboť podle vulgárností a hrubek, které děláte, soudím, že byste toho nebyla schopná.

Plabiátorství

Datum: 07.04.2009 | Vložil: Iva Kaprálková

Teď jsem si všimla, že už jste zkopírované články odstranili. Děkuji.

Plagiátorství

Datum: 07.04.2009 | Vložil: Iva Kaprálková

Ještě je na vašich stránkách jedem můj článek a to: Kočka - Péče o kočičího kamaráda. Ten jsem také psala já. Žádám o jeho smazání.

plagiátorství

Datum: 07.03.2009 | Vložil: Iva Kaprálková

Dobrý den, ano máte pravdu, že jsem vám psala, že reklamu nepotřebuji, ale žádala jsem o odstranění zkopírovaných článků z vašich stránek, což jste mi přislíbili, nýbrž se tak do dnešního dne nestalo. Já jsem vám souhlas s použitím mých článků nikdy neposkytla. Jistě máte zkušenosti s chovem koček, a tak se bez mých článků dokáží vaše stránky obejít a napíšete si své články vlastní.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

 


adrenalin park rokytnice airsoft milovice luxusní zahradní oblečení originální dárky paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice parfémy levně parfémy levně od fm reality neratovice reality učetnictví od A do Z fm group parfémy fm group tn.cz zajímavá videa na tn.cz reality střední čechy Mirland nábytek e-shop Mirland